Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de

3 posters
YazarMesaj
BuRN
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BuRN

Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de Empty
MesajKonu: Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de   Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de Icon_minitime1Salı Ağus. 11, 2009 11:07 pm

Bulan-çeviren: Burn

Kaynak 1

kaynak 2

Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de 20rtgrb
DTM Backstage: Motorsport arenanin sahne arkasi

DTM, Oschersleben'de bulunan Motorsport arena'ya ziyaret edildi. Magdeburg'da yaris güzergah'gina uzak yasamayan Tokio Hotel'deki Gustav ve Georg, sürücü bölümünde heyecan ve etki uyandirdilar.
Hafta sonunda, müzik esligini, MDR'da - Jump sahnesinde hemen 5 degerli gruplar sagladi: Down Below, Kensington Road, Jenix, The Admirals ve The Rattles.

Merhaba,Oscherslebene hoşgeldiniz.
Burada benimle birlikte iki tane özel misafir var.Tokio hotelden gustav ve georg.

İlk önce: günaydın.

Gustav: günaydın.
L: az önce geldiniz. Çok uzak değildi geldiğiniz yer. Magdeburgda bi bölgedensin.
Gustav: bu doğru,evet. Orası o kadar uzak değil,yarım saatimizi aldı.nispeten iyi oldu

Bayan: diskoda bir problem yaşamıştın, şimdi daha iyimisin?
Gustav: elbette. Ben racetaxi için hazırım.
Bayan: sevindim, bunun hakkında sonra yine konuşacağız. Daha önce hiç dtm yarışına katıldın mı?
Georg: 3,4 yıl önce katılımıştık. Racetaxiye yeniden binmek istedim ve çok mennun oldum.
Lady: tahmin edebiliyorum. Size bir kamera eşlik edecek,websiteniz içinmi?

Georg:Bu doğru, TH TV, kendi youtube kanalına sahibiz ve bizim için,burada DTm yi kaydetceğiz. Lady: biraz önce racetaxiye gitmek için sabırsızlanıyoruz dediniz. ve daha öncede burdaydınız.peki gerçek bir DTM fanımısınız?
Gustav: evet,hzılı arabaların fanı.

Bayan: ve evinde hızlı bir araban olduğu doğru mu?

Gustav: o türden sayılır mı bilmiyorum.

Bayan: arabanın ne tür bir özel sürüşü var?

Gustav: ikimizinde c63 agm'si var, georgunki siyah benimki beyaz var.

Bayan: taxidrivingde ne yapıcagınızı merak ediyorum. Şimdi değişim zamanı,hadi marş marş.sizinle orda olacağız.
-
Bayan: çocuklar siz atlattınız. Georg şimdi çıktın,nasıldı?

GE: harikaydı,yüz ifadelerim bile farklıydı,çok iyiydi.3 dönemeç vardı solda ve ben şimdi herşey bitti diye düşünmüştüm.gerçekten çok çok iyiydi.

L: Gustav,daha önce sen bana kokpitin yanık saç gibi koktugunu söylemiştin
böyle olucagını ummuyordum

GU: evet birden bi yanık kokusu ortaya çıktı.yanmış saç gibi koktu,yada herneyse.göremediğim için bilmiyorum

L: ama eğlendin,eğlendiniz değilmi?

GU: kesinlikle,süperdi!
GE:bunu tekrar yapma fırsatımız oldugunda kesinlikle yapacağız.

L: evet lütfen.umarım buraya tekrar gelir DTM'yi ziyaret edersiniz.ve tabi geri kalan iki üyeyide getirinki onlarıda arabaya koyabilelim.

GE: burdan etkilendik ve bununla onları ikna edebiliriz bence

L: Gustav and Georg,çok teşekkürler. DTMde kalan zamanınızda iyi eğlenceler.
ve Oschersleben'den herkese hoşçakalın diyorum,yakında döneceğiz.
Dtm ye geldiğiniz için teşekkürler. Christinadan selamlar.
Bu dtm'e ilk ziyaretiniz mi?

Georg: Biz birkaç yıl önce norisringte bile bulunmustuk. Orada yarış taxisinde bir gezinti yapma yetkimiz vardı. Bu o zamanlar bile etkiliyiciydi ve bugün dahada etkiliyici oldu.

Senin taksi sürücün kimdi?

Gustav: Jan Seyffarth ile sürdüm. ayrıca carrea cup'i bugün kazandı. Birbirimizlen hemen iyi anlastik . Ben ona rahatca daha fazla gaz verebilir diye söyledim. gerçekten mükemmeldi. Sadece %80 i verdi, cünkü iki kisiydik arabada ve bu özel ilave ile tamamiyle gaz veremedi. Yapabilseydim, severek bir kac tur daha atardim, ama bu ne yazıkki mümkün değildi. Böylece sadece iki tur atabildik ama yinede yüksek derecede mutluyum.

DTM'deki atmosferi nasil buldunuz?

Georg: burdaki atmosfer süper, motor-karavanlar ve otobüsler kesinlikle lüks bulunmakta. Az evel bir Audi-pilot'un otobüsündeydik ve bu otobüs mutlaka bizim yeni tur-otobüsümüz olabilir. Icleri genis ve ferah, dördümüz icin yeterince yer var. Bu otobüsler bizim tur-otobüsümüzden 70 kat daha lüksler.

Siz ne kadar dtm yarışlarını izliyorsunuz?

Gustav: ben pit stop(bunun anlamına sözlükten baktım çukurla ilgili birşeymiş ama tam olarak anlamını bulamadım ) ve buna benzer seylerde bulunan biri sayilmam. Yarislari ama televisionda severek izlerim, özelikle tamamiyle göze batan sollama manevralari varsa. O zaman heyecanlanirim ve pilot basarirsa, sevinirim.

Bir dtm yarışında konser vermeyi düsünebiliyormusunuz?

Georg: eğer bir istek alırsak kesinlikle böyle birsey gerceklesebilir . bu performans bizim top-10 konser listesine girebilme sansini kapardi
ALINTI YASAKTIR!
Feuer
Admin
Admin
Feuer

MesajKonu: Geri: Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de   Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de Icon_minitime1Perş. Ağus. 13, 2009 2:30 am

eğlenceli bi röportajdı (:
teşekkürler Very Happy
An3s
Alışan Üye
An3s

MesajKonu: Geri: Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de   Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de Icon_minitime1Ptsi Ağus. 24, 2009 8:22 pm

Süper ya sağol.

Düzgün Türkçe !

Georg ve Gustav 2 Ağustos 2009 da DTM de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trendy - 3 /9 Ağustos
» Trendy 10-16 Ağustos .
» küçük gustav
» georg'un arabası
» Georg'un aşk hakkındaki düşünceleri