Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Humanoid Hürriyet'te

3 posters
YazarMesaj
BuRN
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BuRN

Humanoid Hürriyet'te Empty
MesajKonu: Humanoid Hürriyet'te   Humanoid Hürriyet'te Icon_minitime1Perş. Ağus. 13, 2009 11:07 pm

Yeni albüm 2 Kasım'da

Alternatif rock grubu Tokio Hotel, yeni albümleri “Humanoid”in 2 Kasım’da piyasaya çıkacağını açıkladı.

‘Hemoroid’ kelimesine benzetilen albüm isminin ne anlama geldiği konusunda açıklama yapan grubun vokalisti Bill Kaulitz, “Bu kelime, bilimkurgu dilinde kullanılıyor ve ‘insanımsı’ anlamına geliyor” dedi. Albümle ilgili bilgi vermeyi de ihmal etmeyen Kaulitz, “Dinleyiciler için sürprizlerle dolu bir albüm olacak. Her şarkıda değişen gitar seslerinin yanı sıra benim de modifiyeli sesimi duyacaklar” diye konuştu
Kaynak : Hürriyet gazetesi 22.07.2oo9 http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=12118532
An3s
Alışan Üye
An3s

MesajKonu: Geri: Humanoid Hürriyet'te   Humanoid Hürriyet'te Icon_minitime1Ptsi Ağus. 17, 2009 9:27 pm

hadi ama çatladık meraktan.....
Feuer
Admin
Admin
Feuer

MesajKonu: Geri: Humanoid Hürriyet'te   Humanoid Hürriyet'te Icon_minitime1Ptsi Ağus. 17, 2009 11:04 pm

şok oldum "2 Kasım’da " mı ? atmışlar...
2 Ekimde yavv xD
neyse teşekkürler canımm <3
An3s
Alışan Üye
An3s

MesajKonu: Geri: Humanoid Hürriyet'te   Humanoid Hürriyet'te Icon_minitime1Perş. Ağus. 20, 2009 9:22 pm

ya bende 2 eylül die biliyordum....

Humanoid Hürriyet'te
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Humanoid Tracklist
» Yeni Albüm - HUMANOİD
» Humanoid'ten Automatic Logosu (: