Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemizi Google'a kaydedelim .. !

+3
An3s
aRwLari
Feuer
7 posters
YazarMesaj
Feuer
Admin
Admin
Feuer

Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Empty
MesajKonu: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 2:01 am

Arkadaşlar siteyi google'a kaydetmeliyiz ki böylece
üye sayımız artsın,site daha canlı olsun dimi Wink
verceğim link'e tıklayın önce...

Link : http://www.google.fr/addurl/?hl=fr&continue=/addurl

orda URL yazan yere sitemizin adını yani

https://tokiohotelturkiye.yetkin-forum.com/

bu linki kopyalıycaz. Altaki boşluğada Tokio Hotel Türkiye
yazalım. Ve kutudaki harfleri boşluğa yazıp "ajouter une URL" ye tıklayalım.Hepsi bu kadar (:
aRwLari
Alışan Üye
aRwLari

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 2:45 am

Site Google da var zaten Very Happy
An3s
Alışan Üye
An3s

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 2:51 am

varsa bir sorun yok yoksa kaydedelim...
Feuer
Admin
Admin
Feuer

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 2:52 am

var mı (: ben yazıyorum çıkmıyo Sad
aRwLari
Alışan Üye
aRwLari

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 3:04 am

tokio hotel türkiye diye yaz çıkıyor ben arkadaşımdayım şuan burada direk siteye gşrmektense googlede çıkıyor mu diye bakmak istemiştim . çıkıyor (: 5 veya 6 . sıradaydık sanırım ...
Feuer
Admin
Admin
Feuer

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 3:20 am

cidden mi çok sevindim, ama yinede
ilk sayfalarda çıkmak daha iyi olur ^^
pcqopa[th]
Üye
pcqopa[th]

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 3:24 am

Evet bende baktım..

Ama yinede dediğiniz gibi kaydetöeyide yaptım Very Happy
BuRN
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BuRN

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 4:27 pm

iyi olur tabi üye sayımızda artmış olur:)
ToMzge
Alışan Üye
ToMzge

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 4:37 pm

canım bunun bi yolu daha var yani sitenin üstte çıkmasını istiyorsan google dan gmail hesabı al . oturum hesabın açıkken google a gel tokio hotel diye aramanı yap . muhtemelen siten çıkmaz . en alta in şu 1.sayfa 2.sayfa3.sayfa diye giden yere =) orda site tavsiye et benzeri bişey yazar kendi sitenin url sini yaz örnek çıkar bi tane . onuda ekle yap ne kadar çok yaparsan bi süre sonra yukarı çıktığını görürsün örneğin ben ting tings sittem var ilk önce google da hiç yoktum o gmail i yaptım ( direk the ting tings yazıncadan bahsediyorum ) bi süre sonra 4.sayfadaydım gene yaptım birsürü bu dediğinide 2.sayfaya geldim sonra 1.sayfaya kadar geldim =) ama şu an 2.sayfadayım Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! 459486 demek istediğim bu yöntem çok işe yarıyo =)
Feuer
Admin
Admin
Feuer

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 10:09 pm

güzel teknik ama çok fazla bişey anlamadım kafam karıştı yani,sen msn'deyken bana şunu anlatsan ^^
eLysion
Çevirmen
eLysion

MesajKonu: Geri: Sitemizi Google'a kaydedelim .. !   Sitemizi Google'a kaydedelim .. ! Icon_minitime1Perş. Ağus. 13, 2009 1:40 am

Ben de anlamadım. xD

Sitemizi Google'a kaydedelim .. !
1 sayfadaki 1 sayfası