Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim

3 posters
YazarMesaj
BuRN
Süper Moderatör
Süper Moderatör
BuRN

DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim Empty
MesajKonu: DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim   DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim Icon_minitime1Perş. Ağus. 13, 2009 11:15 pm

Bulan-çeviren: burn Komedyen Matze Knop (34) Ballermann plaj lokal'ina takti . Yeni değiştirilmiş benliği Beschaller diskosunda ünlü bir dj olan DJ hacke-kulaklarınızı sağır edebilicek sözlerle.

Hayatı tarihi: DJ Hacke Tokio Hotelin oglanlarina ünlülügün yolunu acikladigini söylüyor! Şarkıcı Bill Kaulitz'e (19) jerry saçları olarak adlandırdığı çılgın saç stili hakkında tavsiye vermis: ''kafasıyla,zihinsel olarak dengesiz birine benzemelisin ünlü olmak istiyorsan.''

Ve dj hacke aynı zamanda başarılı bulunan durch den monsoon hitini Ballermann'da sürekli caldi ve herkese duydurdu . işte, bu hikayeyi biliyoruz aslinda, ama DJ Hacke ile versionu daha eglenceli.
kaynak: http://tokiohotelus-forum.com/login.php?redirect=viewtopic.php&t=13027&sid=653c981c33e3902083ceacd577e1598d
Rocker_Girl
Üye
Rocker_Girl

MesajKonu: Geri: DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim   DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim Icon_minitime1Ptsi Ağus. 17, 2009 4:35 pm

''kafasıyla,zihinsel olarak dengesiz birine benzemelisin ünlü olmak istiyorsan.''
Imm..İlginçVery Happy
Teşekkürler.
An3s
Alışan Üye
An3s

MesajKonu: Geri: DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim   DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim Icon_minitime1Ptsi Ağus. 17, 2009 9:26 pm

tuttum bu dj yi....

DJ Hacke: Tokio Hotel'i böyle keşfettim
1 sayfadaki 1 sayfası