Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lily Allen

2 posters
YazarMesaj
ToMzge
Alışan Üye
ToMzge

Lily Allen Empty
MesajKonu: Lily Allen   Lily Allen Icon_minitime1Perş. Ağus. 13, 2009 4:29 pm

Ünlü komedyen Keith Allen ve prodüktör Alison Owen'ın kızı olan genç şarkıcı Lily Allen, 2 Mayıs 1985'de İngiltere'de doğdu. Anne ve babasının ayrılmasından dolayı 5 yaşından 14 yaşına kadar 13 farklı okula giden Lily, Ibiza'da kendisini prodüktör Future Cut'la tanıştırıcak olan George Lamb'la tanışır.
İlk olarak Warner Music'le kısa süreli anlaşan Allen en sonunda 2005'de Regal Records ile anlaşma imzadı. Allen kendi yazdığı şarkıları web sitesi MySpace’e 2005 yılının Kasım’ında yükleyerek, sitenin günden güne artan ziyaretçi sayısıyla beraber birçok insan tarafından keşfedildi ve herkes tarafından çok beğenildi. “'The Observer” da kısa bir röportajı yayınlandı ve bunun hemen ardından ilk single’ı olan “LDN”, BBC Radio One'da çalındı.
Mayıs ayında 4 hafta boyunca Perşembe geceleri Londra'da Notting Hill Arts Club’da sahne alan Lily Allen, ilk albümü olan “Alright, Still”i Amerika’da 3, Avrupa’da 17 Haziran 2006'da piyasaya sürdü. 50 Cent’in “Window Shopper” şarkısına parodi olarak çıkardığı “Nan, You're A Window Shopper” şarkısıyla ilgi çeken Allen, en son albümünden “Littlest Things”ı single olarak yayınladı.

Lily Allen yeni albüm çalışmalarını bitirmek üzere. Allen verdiği bir röportajda: "Çok çalıştım ve yeni albümüm neredeyse hazır. Önümüzdeki birkaç haftayı kendime ayırdım, tatil yapacağım. Sonra da albüm tanıtımı için oldukça kapsamlı bir turne yapmayı planlıyorum." diyor. Sanatçının yeni albümde yoğun bir electro-pop sound'u bekleniyor. 2009 Şubat’ında çıkması planlanan albüm, ilk albüme nazaran daha politik ve sosyal konular içeriyor. “It's Not Me, It's You” adını taşıyan yeni albümden ilk single “The Fear” parçasına seçildi.
Lily Allen Lily-a10
gizemduygu
Alışan Üye
gizemduygu

Lily Allen Empty
MesajKonu: Geri: Lily Allen   Lily Allen Icon_minitime1Cuma Eyl. 18, 2009 8:31 am

açıkçasıııı bu kızı ne gördüm ne de duydum yazıyıda okumadım Lily Allen 459486
ama gerçekten çok güzel bir kızmış =)

paylaşım için sağol bebeğim =)

Lily Allen
1 sayfadaki 1 sayfası