Tokio Hotel Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepiniz Tokio Hotel Türkiye Forumuna Hoşgeldiniz - İyi Forumlar

AnasayfaTH TR KapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pete Doherty'den The Libertines Albümü

YazarMesaj
ToMzge
Alışan Üye
ToMzge

Pete Doherty'den The Libertines Albümü Empty
MesajKonu: Pete Doherty'den The Libertines Albümü   Pete Doherty'den The Libertines Albümü Icon_minitime1Çarş. Ağus. 12, 2009 4:10 pm

Pete Doherty, eski grup arkadaşı Carl Barat ile biraraya gelip yeni bir The Libertines albümü kaydedebileceklerinin sinyallerini verdi.
Pete Doherty 2003 yılında uyuşturucu problemleri yüzünden gruptan ayrılmış ve The Libertines yoluna Dohertysiz devam etmişti. 2009 yılı başında ise Londra'da Rhythm Factory için yeniden birlikte çalan Doherty ve Barat, The Libertines olarak yeni bir albüm daha yapmak istediklerine karar vermişler. Doherty, Times'a verdiği röportajda şunları söylüyor:
"Barat ile sadece birkaç saatliğine birlikte çaldık. Ama bu ikimize de az geldi. Yeniden onunla aynı sahnede olmak harikaydı. Sanırım önümüzdeki sene The Libertines'le yeni albüm kaydedeceğiz."
"Ben gruptan ayrıldıktan sonra, onların bensiz devam etmesi beni çok üzmüştü. Sanki bir kafese sıkışmış gibi hissettim. Her ne olursa olsun ben hiçbir zaman Barat olmadan yola devam etmez, adıma da The Libertines demezdim."

Pete Doherty'den The Libertines Albümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedük’ün Yeni Single Albümü "Gel Aşka"